Kurš gan nealkst pēc mierīgas atpūtas pauzes ikdienas steigā ar aromātiskas kafijas vai tējas krūzi rokās? :) Fakti rāda, ka kafija sniedz daudz pozitīvu lietu - uzlabo prāta spējas, dod enerģiju, tā satur dažādus vitamīnus, kā arī uzlabo aknu aizsargfunkciju, un, visbeidzot - kafija palīdz cīņā ar depresiju un dara cilvēkus laimīgākus! Un šo visu mēs vēlamies sniegt mūsu klientiem jau kopš 1996. gada! :)

“Emerald” kafija tiek grauzdēta katru nedēļu, tāpēc tā vienmēr būs svaiga un aromātiska.

Ir pieejami 7 pupiņu kafijas veidi. Katram maisījumam izmanto 4-6 pupiņu šķirnes. Īpašo garšu un aromātu nosaka vidējais, vidēji tumšais vai tumšais grauzdējums. Kad pupiņas atdzisušas, tās tiek atpūtinātas un nākamajā dienā safasētas, nogādātas klientiem. Daļu no šīm pupiņām samaļ, atkal atpūtina un safasē “Emerald” maltās kafijas klāstam.

“Emerald Baltic” ir vienīgie izcilās “Ronnefeldt” tējas izplatītāji Latvijā. “Ronnefeldt” tēja tiek ražota jau kopš 1823. gada, izmantojot tikai tradicionālās metodes un roku darbu. Pieejami ekskluzīvi aksesuāri “Ronnefeldt” tējas īpašai baudīšanai un tās dažādajiem pasniegšanas veidiem.
Piedāvājam arī Latvijā ražoto, plašā klāstā pieejamo “ApsarA” tēju.

Klientu ērtībām piedāvājam kafijas aparātu pārdošanu un nomu, kā arī nodrošinām pilnu apkopes servisu.

Pieejami arī dažādi aksesuāri kafijas baudīšanai – “Emerald” kafijas/kapučīno/espresso tasītes, papīra glāzītes, plastmasas vāciņi, plastmasas/koka kociņi u.c.. Papildus piedāvājam arī pārtikas preces - šokolādes pulveri, cukuru “Emerald” 5g, kafijas krējumu “Ciba”, kā arī dažādus “Zaini” saldumus.
  1. Izvēlieties!

  2. Rakstiet mums!

  3. Pēc pavadzīmes saņemšanas un priekšapmaksas veikšanas saņemiet izvēlētās preces mūsu birojā Ādažos, Gaujas ielā 27 vai arī Jūsu ērtībām tās varam nosūtīt ar Omniva pakomātu.
Darba laiks:
Pirmdien, otrdien       8:30-18:00
Trešdien, ceturtdien  8:30-17:00
Piektdien                     8:30-15:00


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .