Izcilība un harmonija

Visticamāk, katra uzņēmēja un vadītāja sapnis ir sasniegt sava uzņēmuma izcilību. Ar pilnīgu kvalitāti, efektivitāti un nemitīgiem uzlabojumiem šī mērķa sasniegšana ir pietiekami sarežģīta, bet ne neiespējama. Pilnīgas harmonijas sasniegšana uzņēmumā noteikti ir “vēlme”, ko piepildīt. Katra indivīda harmonija ir saistīta ar daudziem faktoriem, ko uzņēmējs vai vadītājs nevar ieslēgt ar slēdzi, lai to ieliktu cilvēka dvēselē.Jebkurā gadījumā uzņēmējam ir jājūt globālās harmonijas vēlme un alkstot pēc tām, jānodod šīs jūtas tālāk, jo tās ir jāveicina un jānodod tālāk. Pascucci mēs zinām, ka harmonijas veicināšana un tās sēklu sēšana darbā ir labs veids, kā uzlabot cilvēka būtību un tā rīcību. Pascucci mēs zinām, ka strādājot ar vislielāko cieņu pret cilvēka cieņu un apkārtējo vidi, mēs atkal atradīsim līdzsvaru un sadarbību, līdz sasniegsim pareizo harmoniju.
Pascucci mēs veicinām līdzsvarotas attiecības ar lauksaimniekiem, kā arī ar piegādātājiem, mūsu darbiniekiem un klientiem, lai mudinātu viņus strādāt labāk un labāk.Mēs vēlamies, lai jūs kļūtu bagātāki. Apvienot aizraušanos ar darbu, varētu šķist nedaudz pārmērīgi, bet kā jūs varētu nosaukt to, kas piesaista katru ģimenes locekli un visu Pascucci personālu strādāt kopā vislabākajā veidā un katrā uzņēmuma nozarē? Saikne ar kafiju un uzņēmuma nosaukumu ir patiesā Pascucci motivācija, kas ir lielākais pamudinājums meklēt izcilību.Kaislība, entuziasms, vēlme pilnveidoties: Pascucci dāvana ik katram. Pascucci mēs iemācījāmies divu darba metožu esamību: strādāt labi vai labi strādāt ar aizrautību.Mēs zinām, ka šo divu darba metožu rezultāts patiesībā nav vienāds. Pascucci cilvēkresursi ir īsts uzņēmuma dārgums.Tas ir tas, ko mēs tirgojam kopā ar kafiju.

Alberto elpa

Ir grūti izstāstīt visas dzīves vēsturi dažos vārdos ar tās noslāņošanos, bagātināšanos un izaugsmi radikālu pārmaiņu periodos.  Sirds valoda ir tieša, tā runā ar visiem un zina kā pateikt garu stāstu arī īsā mirklī. Alberto kungs ir šī emocija, šī elpa, kas laika gaitā mainās ar spēcīgu un vadošu pavedienu, kafijas aromātu. Ģimenes un uzņēmuma vēsture viņa acīs un rokās, bezgalīgajā trauslumā, kas kļūst par bezbailīgu spēku.


                      PIRKT                    

Pascucci galvenais mērķis ir kvalitātes meklēšana, uzņēmums ir pārvietojis savu galveno mītni uz jaunu un nozīmīgu rūpnīcu. Daudzi instrumenti un paņēmieni, kā arī vēsturiskais galvenais birojs tika saglabāti.

 • Laboratoriju pārvalda specializēti tehniķi un agronomi, kuri garantē neapstrādātas kafijas kvalitāti. Kafijas pupiņām tiek veiktas dažādas analīzes (par atšķirīgumu, mitrumu, defektiem, pelējumu utt.); tiek veidotas ciešas attiecības ar zemniekiem; tiek veidoti informatīvie materiāli mazāk apmācītiem lauksaimniekiem; tiek analizētas augsnes īpašības, lai atlasītu vislabākos ražas reģionus visā pasaulē; ražas ievākšanas centri tiek pētīti, atbalstīti un uzlaboti, lai varētu darboties saskaņā ar noteiktajiem kvalitātes kritērijiem.  
 • Ir izveidota degustācijas vieta, lai pētītu maņu uztveri (vizuālo, ožas, garšas īpašību), kas izdalās no katras pupiņas un iegūtā maisījuma. Tikai pēc šīs fāzes mēs varam noteikt, vai neapstrādātā kafija ir piemērota, lai kļūtu par Caffè Pascucci maisījumu. Katru gadu mēs veicam vairāk nekā 5000 garšas testu.
 • Nogatavošanās: līdz ar cilvēkresursiem, atlasi, maisījumu sajaukšanas procesu un katru pareizo ražošanas posmu īstā vērtība ir auga kodols. Mitruma līmenis zaļajās kafijas pupiņās ir labi līdzsvarots pateicoties pagrabam ar pastāvīgu mitruma līmeni, kas vienmēr tiek kontrolēts (atkarībā no neapstrādātas kafijas īpašībām). 
 • Neapstrādātas kafijas ražošana: ir virkne mašīnu, kas attīra dažādus neapstrādātas kafijas veidus; šis process ir noderīgs, lai garantētu šo izejvielas tīrību. Putekļu noņemšanas sistēma, kafijas maisu pārpalikumu likvidēšanas mehānisms, metāla detektori, attīrīšanas sistēma no akmeņiem un citiem svešķermeņiem, granulometrijas sieti un krāsu izvēles iekārtas, kas palīdz attīrīt no negatavām vai neregulāras formas kafijas pupiņām: katrs no šiem instrumentiem darbojas secīgi katrā neapstrādātas kafijas piegādē. Ja neapstrādāta kafija jau tiek iztīrīta, šo iekšējo tīrīšanas procesu jebkurā gadījumā atkārto, lai panāktu pēc iespējami labāko tīrību.
 • Pieredze un tehnoloģijas: Papildus cieņai pret ražošanas procedūras kvalitāti, Pascucci pieder arī svarīga licence, kas ir noderīga, lai noteiktu ideāli perfektu grauzdēšanu. Tradīcija mums māca, ka grauzdēta kafija ir “jāuzklausa”. Grauzdēšanas laikā kafija rada čīkstošu skaņu, kura kopā ar krāsu un laiku ļauj sasniegt vislabāko līdzsvara punktu. Šo skaņu var salīdzināt ar visiem citiem tradicionālajiem grauzdēšanas parametriem: tādā veidā mēs varam iegūt un sertificēt labāko grauzdēšanas procesu, kāds tas ir iespējams mūsdienās.
 • Mācību centrs: īpaši aprīkotā telpā tiek rīkoti Espresso skolas kursi. 
  Ir divi dažādi kursi:
                                1. kafija, salīdzinājumi un atšķirības
                             2. no Baristas līdz Bārmenim, kvalitāte, prasmes un izturību. Šajā vidē ir iespējams iegūt nepieciešamās zināšanas un labāko kvalitāti no                                                                                                   labākajiem kafijas maisījumiem, lai pagatavotu espresso, kapučīno un visas Espresso skolas izveidotās receptes.


Pirmsākumi

Tas bija 1883. gads, kad Antonio Pascucci, divu audēju dēls, nolēma sevi veltīt tirdzniecībai, kļūstot par mazu ražotāju. Viņš veltīja sevi pārtikas produktiem, jo 15. jūlijā tika noslēgts līgums starp Itāliju un Angliju, lai ratificētu abu valstu tirdzniecības un kuģošanas brīvību. Starp viņa tirgotajiem produktiem bija neapstrādāta kafija, kura arī kļuva par viņa aizraušanos.1935. gadā Mario Pascucci, iesaistīts tēva darba turpināšanā, ar sievas Domenicas vadību atvēra pirmo ģimenes veikalu Monte Cerignone.Pēckara periodā Mario brālis Dino Pascucci atvēra pats savu kafijas bāru Monte Cerignone un uzstādīja pirmo espresso kafijas automātu. Viņa specialitāte ir kafija un sorbeti.

Burvju klimats

Montefeltro teritorija un it īpaši Monte Cerignone ir ideāls mikroklimata avots kafijas nogatavošanai, un abi ir labi pazīstami ar savu dabisko skaistumu. Neviens nedomāja, ka šis klimats varētu dot tik augstu kvalitāti kafijas nogatavošanās procesam. Bet tāpat kā visas lietas, kas nejauši atnāk, arī kafija kļūst bagātāka no mūsu skaistā atklājuma.
Kuģa reisa laikā šis zaļās kafijas pupiņas, ko audzē augstienēs tūkstošiem kilometru tālu dzimtajā zemē, absorbē ievērojamu daudzumu sāls mitruma.

50-tie gadi

Piecdesmitajos gados Alberto Pascucci nolēma industrializēt grauzdēšanas procesu un izveidoja pirmo ražotni. 1963. gadā Alberto uzstādīja kafijas grauzdētāju homogēnai grauzdēšanas darbībai, lai iegūtu Espresso kafiju. 1975. gadā Caffè Pascucci atteicās no espresso kafijas, atsakoties no pārtikas izplatīšanas un uzsākot projektu “tikai augstākās kvalitātes kafija”. Extra Bar Mild maisījums tika izveidots no dabiskās Arabica, Robusta un mazgātas Arabica kafijas apvienojuma. Pēc tam Golden Sack, kas sastāv no saldas un aromātiskas kafijas, radīja inovācijas espresso kafijas garšā.1996. gadā tika nodibināta Espresso skola: tas ir profesionālās apmācības centrs, kas nodarbojas ar espresso un kafijas receptēm.

40 dienas vēlāk

Ne mazāk kā 40 dienas neapstrādātu kafiju uzglabā īpašos pagrabos, un šeit tā sasniedz ideālu līdzsvaru mitruma un temperatūras ziņā: šajā tā saucamajā “elpas fāzē” mēs varam iegūt stabilu produktu, īpaši priekš Espresso: samtains un koncentrēts.  Turklāt grauzdēšanas laikā, kad kafijas pupiņas nokļūst dzesēšanas tvertnē (būdamas porainas), tās neuzsūc turpmāko mitrumu un pēc tam tiek iepakotas, kad mitruma procents ir tuvu 0 punktam.  Dabisko oksidāciju parasti izraisa skābekļa un mitruma kombinācija, tāpēc šajā gadījumā to izraisīt ir patiešām grūti.

Šodien

Deviņdesmitajos gados ģimene nolēma sākt un atkārtot gūto pieredzi kafijas bāru nozarē saskaņā ar tradicionālo modeli- ar dizaina un pētījumu palīdzību, lai veicinātu kafijas veikalu attīstību, kur parādīts zīmols Pascucci.
2000. gadā viņi atklāja izmēģinājuma centru CAFFÈ PASCUCCI SHOP: viena zīmola, atkārtojamu tirdzniecības vietu. Tajā pašā gadā viņi arī uzsāka projektu jaunas rūpnīcai, lai sasniegtu vislabāko kvalitāti; atrašanās vieta joprojām ir Monte Cerignone pilsēta, jo klimats uztur stabilu neapstrādātas kafijas mitrumu. Vēlāk tika patentēta Pascucci grauzdēšanas sistēma (ar skaņas vadību).